Loading

Imprezy i Rezerwacje

Oferty przygotowujemy indywidualnie dla każdego gościa.

Powierzając nam kompleksowe przygotowanie i profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych mają Państwo gwarancję, że każde takie spotkanie odbędzie się we właściwej atmosferze z odpowiednią oprawą i stosownym posiłkiem.

Piwnice Dworu Kuźniczki to jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Gdańska. Są częścią dworskiej rezydencji powstałej w 1763 .Do dziś zachowały się elementy dawnej oryginalnej architektury z okresu rokoko. Pod środkową częścią budowli przetrwały piwnice ze swoim niepowtarzalnym klimatem.

Kameralne Wesela

Ślub, jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, musi mieć odpowiednią oprawę. Nowożeńcy marzą o idealnym przyjęciu, a my wiemy jak te marzenia spełniać. Różnorodność naszego menu to klucz do sukcesu.

Zadowolenie gości to uśmiech na twarzach a nasza satysfackcja.

Oferty przygotowujemy indywidualnie dla każdego gościa. 

Imprezy Okolicznościowe

Spotkania w gronie rodziny, najbliższych czy znajomych to okazja do przeżywania wspólnych momentów, celebracji chwili. Nieodłącznym elementem takich spotkań jest stół oraz znajdujące się na nim potrawy, które umilają wspólnie spędzany czas

Zarezerwuj stolik → +48 607 130 005

Przykładowe menu

Komunie 2018

Szczegółowa Oferta

 

Skontaktuj się z nami telefoniczne lub wyślij do nasz zapytanie

+48 607 130 005 lub wyślij do nas

marketing@dworkuzniczki.pl

Rodzinna Atmosfera

Tworzymy miejsce, do którego zawsze chce się wracać. Niezależnie od wieku i gustu kulinarnego, każdy będzie tutaj się czuł jak u siebie. Warto więc do nas wstąpić i na rodzinny obiad, i po to, by na chwilę odpocząć od zgiełku codzienności.

 

Piszą o nas…

Nasze Menu

Dania przygotowane są z włoskich świeżych składników….

Więcej

Pełne zaangażowanie

Organizowane przez nas spotkania biznesowe charakteryzują się pełnym profesjonalizmem.

Organizujemy Rózne rodzaje eventów.

Zajmujemy się aranżacją wszystkich elementów uroczystości: od dekoracji, przez formułę, aż po menu, stosownie do rangi i rodzaju spotkania.

Dbałość o szczegóły.

Dbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół, który wpływa na całokształt imprezy i wrażenia estetyczne gości