Imprezy

Imprezy i Rezerwacje

Oferty przygotowujemy indywidualnie dla każdego gościa.

 

Powierzając na m kompleksowe przygotowanie i profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych mają Państwo gwarancję, że każde takie spotkanie odbędzie się we właściwej atmosferze z odpowiednią oprawą i stosownym posiłkiem.

Skontaktuj się z nami telefoniczne lub wyślij do nasz zapytanie aby otrzymać indywidualną ofertę

numer telefonu: +48 609 680 034

adres email: marketing@dworkuzniczki.pl

Imprezy Okolicznościowe

Spotkania w gronie rodziny, najbliższych czy znajomych to okazja do przeżywania wspólnych momentów, celebracji chwili. Nieodłącznym elementem takich spotkań jest stół oraz znajdujące się na nim potrawy, które umilają wspólnie spędzany czas

Spotkania Prywatne & Biznesowe

Organizowane przez nas spotkania biznesowe charakteryzują się pełnym profesjonalizmem.
Zajmujemy się aranżacją wszystkich elementów uroczystości: od dekoracji, przez formułę, aż po menu, stosownie do rangi i rodzaju spotkania.Dbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół, który wpływa na całokształt imprezy i wrażenia estetyczne gości.

 

 

 

Nasze Lokale

 

Piwnice Dworu Kuźniczki

Tworzymy miejsce, do którego zawsze chce się wracać. Niezależnie od wieku i gustu kulinarnego, każdy będzie tutaj się czuł jak u siebie. Warto więc do nas wstąpić i na rodzinny obiad, i po to, by na chwilę odpocząć od zgiełku codzienności.

Nasa dolna sala pomieści do 80 osób.

 

 

 

 

 

Bistro Kuźnia

Dania przygotowane są z włoskich świeżych składników….

Bistro Kuźnia górna sala 32 miejsc w Dworze Kuźniczki. Różnorodność naszego menu dania a la cart oraz pyszna pizza to klucz naszego sukcesu.